Reklamı Kapat

Armutlu’da Bir Şehir Kuruluyor: ‘Altın Evler’

Editör: SerMimar Tarih: 18 - Aralık - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Kuran Grup yeni konut projesi ALTINEVLER’i Topkapı Eresin otelde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile görücüye çıkardı.

armutluda-bir-sehir-kuruluyor-altin-evler-1

Yalova’nın Armutlu ilçesinde denize sıfır olarak inşa edilecek olan Altınevler projesi 700 konuttan oluşuyor. 78.500 m2 alana yapılacak olan Altınevler projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks dairelerden oluşuyor. Denizin yanı başında ve doğanın tam ortasında sloganıyla inşa edilecek olan Altınevler’de bir büyük bir alışveriş merkezi yapılacak.

Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra termal havuzların da bulunacağı sosyal alanlarda, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, 1000 araçlık otopark, fitness, SPA ve saunaların olacağı Altınevler hepinizi yeşilin ve denizin hemen yanı başına davet ediyor.

armutluda-bir-sehir-kuruluyor-altin-evler-2

Kuran Grup tarafından inşaatına Temmuz 2016’da başlanacak Altınevler’de ilk 200 konutluk etap Mayıs 2017’de teslim edilecek.

Altın evler projesinin fikir sahibi Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, basın toplantısında yaptığı konuşmada her şeyin bir hayal ile başladığını belirterek gurur abideleri olan Armodies Termal Park ile eksiksiz bir şekilde ve Cumhuriyet tarihinin en hızlı devremülk projesini inşa ettiklerini söyledi.

armutluda-bir-sehir-kuruluyor-altin-evler-3

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran; “Biz Armodies Termal Park projesine başlarken gelen talepler üzerine herkesin kendisine ait tapusu olacak diye yola çıktık. Bugün 20 bin aileyi tapu sahibi yaptık ve projemizi eksiksiz teslim ettik. Bugün ise ailemize yeni üyeler eklemek için Altın Evler projesinin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Biz Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Ve Avrupa’da çok önemli bir marka haline geldik. Bu da bizim yaptığımız işlerin mükâfatı oldu. Altın Evler konut projemizi tasarlarken herkesin hayaline hizmet edelim dedik. Ve denizin hemen yanında yani denize sıfır, doğanın tam ortasında bir yer düşündük ve Armutlu’da denize sıfır yerleri tek tek dolaşarak en iyi yeri tespit edip faaliyete geçirdik,” dedi.

armutluda-bir-sehir-kuruluyor-altin-evler-4

Fatih Kuran; “biz Altın Evlerde sadece konut üretmeyeceğiz. Aynı zamanda orada bir yaşam alanı inşa edeceğiz. Projenin hemen yanı başında bir alışveriş merkezi yaparak daire sahipleri sıkıntı yaşamadan her istediklerine ulaşabilsinler istedik. Daire sahiplerinin termal havuzları ve SPA merkezleri ile tatillerini sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayacağız. Açık ve kapalı havuzlarımızın dışında 3 km’lik plajımız da hizmet vermiş olacak. Bizim için tatili en çok yapanlar çocuklardır. Çocuklar için özel oyun alanları ve havuzları yapacağız. Gençlerimiz için de futbol, basketbol, voleybol ve özel oyun alanları olacak. Aile büyüklerimiz için de ortak dinlenme ve sohbet alanları inşa ederek komşuluk ilişkilerimizi daha da pekiştirmiş olacağız ve bu lansman ile ilk 50 aileye Altınevler projesinden yer sahibi oldukları taktirde Armodies Termal park projesinden de Bir Tapu hediye ediyoruz” dedi

armutluda-bir-sehir-kuruluyor-altin-evler-5

Yalova Armutlunun her geçen gün en değerlenen bölge olduğunu belirten Fatih Kuran “ İstanbul – İzmir otobanıyla Yalova – İstanbul arası 6 dakikaya inecek. Proje Yalova’nın ve Armutlu’nun değerine daha çok değer katmış olacak. Armutlu yatırımcı için de bir cazibe noktası,3 yıl içinde %400 değer kazanan bir bölge oldu. Yani bizden daire alan herkes hem tatil yapacak hem de gayrimenkulüne değer katacak” dedi.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje