Reklamı Kapat

Alpiş, Tuana Evleri İle Göz Kamaştıracak

Editör: SerMimar Tarih: 9 - Eylül - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Seçkin konut ve iş merkezi projeleriyle Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Alpiş Group, ulaşım projeleriyle Bursanın cazibe bölgeleri arasına giren Yalova Yolunda 292 dairelik yeni bir projeye start verdi.

alpis-tuana-evleri-ile-goz-kamastiracak

Dairelerin yanı sıra 23 dükkanın da olacağı Tuana Evleri, Yalova Yoluna değer katacak. Alpiş Group tarafından Yeni Yalova yolunda yapımına başlanan “Tuana Evleri” projesinin basın lansmanı yapıldı. Bursa inşaat sektöründe önemli projelere imza atan Alpiş Group yeni projesi Tuana Evlerini tanıttı. Yeni Yalova Yolunda yapımına başlanan projenin tanıtımında Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, Alpiş İnşaat Genel Müdürü Kerim Karaalp, Alpiş İnşaat Ortadoğu Ülkeleri Satış Sorumlusu Abdülhakim Özalp ve projenin mimarı Hasan Sözüneri yer aldı.

Projenin yapıldığı bölgede kurulan satış ofisi ve örnek dairede basın mensuplarıyla buluşan Sertaç Karaalp, projenin detaylarıyla ilgili teknik bilgiler verdi. Tuana Evlerinin 24 bin metrekare arsa üzerinde 292 daire ve 23 işyerinden oluştuğunu söyleyen Karaalp, “Tuana Evleri projemizi 1,5 yıl gibi bir sürede tamamlamayı hedefliyoruz.

Lokasyon olarak Yalova Yolunu seçtik. Çünkü Yalova Yolunun kendisine özgü bir cazibesi bulunuyor. Büyükşehir Belediyesince kısa bir süre sonra devreye alınması hedeflenen tramvay hattıyla birlikte bölge daha fazla tercih edilen konuma gelecektir. 2 AVMye, terminale yürüyüş mesafesinde olan ve Tofaş, Demirtaş OSB gibi yoğun çalışan kesimin olduğu lokasyondaki yeni projemiz bölgeye ayrı bir değer katacak. Yabancı yatırımcılara yönelik de planlanan Tuana Evlerinin Bursamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje