Reklamı Kapat

AGT, INTERMOB Fuarı’na İddialı Hazırlandı!

Editör: SerMimar Tarih: 13 - Ekim - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

AGT, INTERMOB’da ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatacak. Sektör profesyonelleri için en son teknolojiyle ürettikleri akıllı ve pratik çözümleri ilk kez sergileyecekleri açıklandı.

AGT, ahşap ve orman ürünleri, intermob, mehmet semih söylemez, mobilya

Mobilya bileşenleri sektöründe pazara sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürünlerinin yanısıra üretim kapasitesiyle de adını dünya devleri listesinde ilk 3’e yazdıran AGT, ahşap sektörünün Avrasya’daki en büyük fuarı INTERMOB’da ziyaretçilerine yine farklı bir deneyim yaşatacak.

AGT, 90 ülkeden 60.000 yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapacak olan olan Uluslararası Mobilya ve Yan Sanayi Fuarı (INTERMOB)’da yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Tasarımda ve üretimde yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturan AGT, Mobilya, Ahşap ve Orman Ürünleri sektörünün en büyük uluslararası buluşması özelliğini taşıyan INTERMOB 2012’ye yine iddialı hazırlandı.

AGT, 13-17 Ekim 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de 15’ncisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Mobilya ve Yan Sanayi Fuarı (INTERMOB)’da 200 metrekarelik standında sektörde trendleri belirleyecek en yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu ilk kez görücüye çıkaracak.

Türk ahşap sektörü temsilcilerini alanında lider ve yenilikçi dünya firmalarıyla buluşturan Avrasya coğrafyasındaki en önemli organizasyon INTERMOB için yine iddialı hazırlandıklarını belirten AGT CEO’su Mehmet Semih Söylemez, ulusal ve uluslararası arenada önemli oyuncuları bir araya getiren fuarda farklı ürün grubundaki birçok ürünü ilk kez sergileyeceklerini ifade etti.

PROFESYONELLER İÇİN AKILLI ÇÖZÜMLER

AGT’nin sektör profesyonelleri için en son teknolojiyle ürettikleri akıllı ve pratik çözümleri de ilk kez sergileyeceklerini belirten Söylemez, “Kurulduğumuz ilk günden itibaren amacımız değişmedi. Gerek sektör profesyonelleri, gerek son kullanıcılar için geliştirdiğimiz akıllı, pratik ve kaliteli ürünlerle ‘İyi ki AGT var’ dedirtmek istiyoruz. Fuar süresince Designers Serisi profil koleksiyonunun, yeni panel renkleri High Gloss ve Super Matt, yeni kapı modellerinin yanısıra deck renkleri ile akıllı ve yenilikçi ürünleri fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacağız” dedi.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje