Adıgüzeller İnşaat, Makine Parkını Güçlendirdi

Editör: SerMimar Tarih: 13 - Şubat - 2013
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Gaziantep’te Adıgüzeller İnşaat, Sanko Makina tarafından üretilen yeni 6 serisi MST bekoloder ile makine parkını güçlendirdi.

adiguzeller-insaat-makine-parkini-guclendirdi

Gaziantep’te faaliyet gösteren Adıgüzeller İnşaat, Sanko Makina tarafından üretilen yeni 6 serisi MST bekoloder (kazıcı yükleyici) ile makine parkını güçlendirdi.

Sanko Makine Satış ve Pazarlama Direktörü Aydın Karlı ve Bölge Satış Müdür Yardımcısı İzzet Kocalar’ın katıldığı törenle, bir adet 6 serisi MST bekoloder, Adıgüzeller İnşaat yetkilisi Mehmet Adıgüzel’e teslim edildi. Şirket olarak makine parklarına 6 serisi MST bekoloder katmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Adıgüzel, bir aile firması olarak 1995 yılından beri Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yer aldıklarını söyledi. MST bekoloderlerin, iş yapış şekline ve verimliliklerini artırmaya katkısı olacağını vurgulayan Adıgüzel, “MST marka 6 serisi kazıcı yükleyicilerdeki performans ve kalite değişimini açık bir şekilde görüyoruz. Biz de üstün performansı ve kalitesi nedeniyle makine parkımıza kattık. Sanko Makina’nın, böyle bir üretim tesisinin Gaziantep’te olmasından dolayı da büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sanko Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Aydın Karlı ise, 6 serisi MST bekoloderlerin şu anda dünyadaki son teknolojiyle üretildiğini anımsatarak; operatör konforu, verimli çalışması, yüksek iş yapma kabiliyeti ve yakıt tasarrufu dolayısıyla müşteriler tarafından tercih edildiğini söyledi. Adıgüzeller İnşaat’a aracın hayırlı olmasını dileyen Karlı, yeni modelleri 6 serisinin Türkiye’de hızla yayıldığını ve ilginin çok iyi olduğunu belirtti.

SANKO MAKİNA

Sanko Makina, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde, 42 bin metrekare alanda kurulan ultramodern üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu, yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor.

MST markası ile üretilen iş makinalarının konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurt içi ve yurt dışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje