Reklamı Kapat

“Adana İnşaat 2013” Fuarı 14 Şubat’ta Açılacak

Editör: SerMimar Tarih: 3 - Şubat - 2013
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

“Adana İnşaat 2013” Fuarı; TÜYAP Çukurova Fuarcılık A. Ş., Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Adana Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü, Adana Müteahhitler Birliği, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Mimarlar Odası Adana Şubesi, sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin desteği ile 14-17 Şubat 2013 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

adana-insaat-2013-fuari-14-subatta-acilacak

Adana İnşaat 2013 7. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı,Adana 6. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ile Adana 5. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı ile eş zamanlı açılacak.

Fuarda peyzaj firmaları, müteahhitlik firmaları ve üretici firmalar; iş yaptıkları kamu ve özel okullar, belediyeler ile birebir görüşme fırsatı yakalayacak. Geçen yıllarda yoğun katılımın olduğu fuara bu yıl katılımın daha da fazla bekleniyor.

Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı fuar, sektörde bulunan üretici firmaları da ortak çatı altında buluşturmayı hedefliyor.

(Ayhan Kaya-İLKHA)

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje